od czego zaczac

Chcesz sprzedać mieszkanie, dom lub działkę i wydaje Ci się to banalnie proste? Nic bardziej mylnego! Takie podejście może spowodować, że stracisz czas i pieniądze, gdyż ustalenie odpowiedniej ceny i atrakcyjna ekspozycja towaru na sprzedaż (w tym wypadku Twojej nieruchomości) wymaga ręki fachowca.

Szukasz nieruchomości na wynajem lub do kupienia i nie chcesz podejmować pochopnych decyzji? Dobrze, że trafiłeś na naszą stronę internetową! Biuro nieruchomości evitanieruchomosci.pl pomoże zrozumieć Ci zasady panujące na rynku nieruchomości. Z nami nie popełnisz błędów! Zapraszamy na konsultacje z pracownikami naszego biura.

porady dla klienta - instalko.pl

Warto wiedzieć, że:

  • Odpowiednio i profesjonalnie przygotowana do sprzedaży nieruchomość znajduje swoich nabywców o wiele szybciej i za bardziej atrakcyjną cenę.

  • Duża konkurencja na rynku nieruchomości sprawia, że oczekiwania nabywców stale rosną.

  • Chcąc kupić nieruchomość warto sprecyzować swoje wymagania i oczekiwania (do maksymalnie 9 punktów) – w dużej mierze ułatwi to znalezienie wymarzonego własnego kątu.

  • Przy wynajmie mieszkania bardzo ważna jest dla obu stron treść podpisanej umowy. Jasne zasady użytkowania lokalu pozwolą w przyszłości uniknąć konfliktów.